Fotó: marca.com

18 év után távozik a Barcelona csapatkapitánya - hivatalos

A középpályás nyolc bajnoki címet, hét-hét Spanyol Kupa- és Spanyol Szuperkupa-győzelmet és három Bajnokok Ligája-diadalt is ünnepelhetett a Barcával.
Csakfoci.hu 2023. május 10., szerda 12:28
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 10., szerda 12:28

Sergio Busquets 18 év után elhagyja a Barcelona labdarúgócsapatát - jelentette be a klub szerdán. A 34 éves, világ- és Európa-bajnok futballista 2005-ben csatlakozott a katalán együtteshez, majd három évvel később mutatkozhatott be az első csapatban, amelyben 718 alkalommal lépett pályára, ezzel harmadik az örökrangsorban. Az utóbbi két évben Busquets vette át a csapatkapitányi szerepet.

A 143-szoros spanyol válogatott középpályás nyolc bajnoki címet, hét-hét Spanyol Kupa- és Spanyol Szuperkupa-győzelmet, három Bajnokok Ligája-diadalt ünnepelhetett, háromszor nyert Európai Szuperkupát és klubvilágbajnokságot a Barcelonával.

Sajtóhírek szerint a rutinos középpályás a szaúdi al-Hilalhoz szerződhet, amely egyébként Lionel Messit is csábítja. (az MTI híre nyomán)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.