Kevesebb focit és sok szabálytalanságot hozott a MOL Vidi FC és a Ferencváros rangadója első félidejének első fele. A 9. percben Lovrencsics Gergő bele is sérült Kovács István durva talpalásába, le kellett cserélni a Fradi szélsőjét. A sárga lapot kapó Vidi-középpályás még Sigérrel is összeugrott a jelenet végén, majd bocsánatot kért Lovrencsicstől.
Neked ajánljuk
Átigazolások

ETO
Vitálist megtartanák
Az ETO tárgyal a tavaszra kölcsönkapott Vitális Milán megtartásáról. A középpályásért skót élvonalbeli ajánlat is érkezett a DAC-hoz, de azt elutasították. (NSO)

Kazincbarcika
Bejelentés Lucasról és Vargáról
Hivatalos: távozott Kazincbarcikáról a feljutásból oroszlánrészt vállalt két rutinos játékos, Lucas és Varga József is - jelentette be a klubhonlap kedd délután.

Győr
Marad a húzóember
A győrieknek a kölcsönszerződés után sikerült végleg megszerezniük egyik legjobbjuk, Daniel Stefulj játékjogát. A horvát balhátvéd 30 tétmeccsen 6 gólt és 10 asszisztot jegyzett.