A Videoton kezéből a 91. percben csúszott ki a győzelem – videón a gólok

A fehérváriak Kovács István találatával sokáig vezettek, de kínai ellenfelük az utolsó pillanatokban kiegyenlített.
Budai László 2018. január 20., szombat 17:55
Szerző: Budai László 2018. január 20., szombat 17:55

A Videoton a 28. percben szerzett vezetést a kínai élvonalba most feljutó Beijing Renhe FC elleni felkészülési mérkőzésen - számolt be róla a klubhonlap. Kovács István lapos lövését blokkolták kézzel a kínaiak a 16-oson belül, a megítélt büntetőt pedig Kovács lőtte magabiztosan a léc alá.

A második játékrészben a Beijingnek is voltak veszélyes lehetőségei, egy alkalommal Tujvel mutatott be nagy bravúrt. Úgy tűnt, így is sikerül megtartania a Vidinek az előnyt, de az utolsó percben egy szabadrúgást követően közelről kiharcolta az egyenlítést az ázsiai együttes (1-1).

Az összes eddigi eredményt és a programot adatbázisunkban, ITT találod – kattints!

Felkészülési mérkőzés

Videoton-Beijing Renhe FC 1-1 (Kovács I. 28. – 11-esből, ill. Li 90.)

Videoton I. félidő: Kovácsik - Nego, Juhász, Tóth, Stopira - Pátkai, Réti, Kovács, A. Hadzic - Lazovic, E. Hadzic

Videoton II. félidő: Tujvel - Bolla, Mocsi, Fiola, Tamás - Réti, Tóth, Kovács, Pátkai - E. Hadzic,Szabó