Hazájában szenvedett súlyos autóbalesetet Samuel Eto'o, Barcelona és a Chelsea korábbi klasszisa, miután egy autóbusszal ütközött.
A BBC beszámolója szerint a pályafutása során többek között a Barcelonában és a Chelsea-ben is megforduló kameruni csatár, Samuel Eto'o vasárnap Bafoussamba és Douala között autózott, amikor egy busszal frontálisan ütközött.
A 118-szoros válogatott kameruni csatár autójának orra széttört, szerencsére senkinek sem esett baja.
Eto'ót kórházba szállították kivizsgálásra, ahonnan kiengedték, mivel csodával határos módon megúszta a balesetet.
A BBC úgy tudja, a korábbi játékos nem perelte be a vétkes sofőrt - aki a helyszínről megpróbált elmenekülni, mielőtt a rendőrök megtalálták volna -, helyette Eto' arra biztatta, hogy vezessen óvatosabban.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Varga Kevin
Török sajtóhírek szerint közös megegyezéssel szerződést bontott a Hatayspor és Varga Kevin.

Diósgyőr
Jérémie Obounet
A 20 éves Jérémie Obounet legutóbb Fehéroroszországban futballozott, most Diósgyőrben bizonyíthat.

Mezőkövesd
David Babunski
Továbbra is a kövesdieket erősíti David Babunski, akivel most két és féléves szerződést kötött a borsodi klub.