Videó: Németh Krisztián újra gólt szerzett – három magyar játszott a Kansasben

Az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City sokáig vezetett a magyar válogatott támadója, Németh Krisztián góljával, azonban az utolsó utáni percekben kapott találattal alulmaradtak a bajnokság 1. fordulójának mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2019. március 4., hétfő 8:34
Az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City sokáig vezetett a magyar válogatott támadója, Németh Krisztián góljával, azonban az utolsó utáni percekben kapott találattal alulmaradtak a bajnokság 1. fordulójának mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 4., hétfő 8:34

Pazar formában játszik az elmúlt időszakban az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City magyar válogatott támadója, Németh Krisztián. A 30 éves támadó az elmúlt időszakban a CONCACAF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének két mérkőzésén, a mexikói Toluca ellen összesen két gólt rúgott és egy gólpasszt jegyzett, hétfő hajnalban pedig a Los Angeles FC elleni bajnokin kezdőnként lépett pályára és ismét gólt szerzett.

Németh Krisztián már a 16. percben megszerezte a vezetést a Sportingnak, miután Johnny Russel átadását 12 méterről a jobb alsóba rúgta.

A fordulás után két perccel Diego Rossi egyenlített. MLS-meccsen először volt rá példa, hogy mindhárom magyar a pályán volt - előbb a 69. percben Baráth Botond, négy perccel később Sallói Dániel is pályára lépett a pontszerzés reményében.

A 94. percben Adama Diomande végleg eldöntötte a három pont sorsát, kialakítva ezzel együtt a 2-1-es végeredményt.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás van tervben. Egy ciprusi, egy holland és egy német alacsonyabb osztályú klubbal állnak jelenleg tárgyalásban.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz