Videó: "Hagyjad már, te!" - jövő február végéig dumálta ki magának a pirosat a magyar csapat edzője

Fehér Ádám György, az NB III Közép csoportjában szereplő Monor vezetőedzője alighanem a játékvezető tűréshatárát átlépő reklamálás miatt kapott piros lapot a Szekszárd elleni bajnokin.
Csakfoci Admin 2021. november 3., szerda 19:50
Fehér Ádám György, az NB III Közép csoportjában szereplő Monor vezetőedzője alighanem a játékvezető tűréshatárát átlépő reklamálás miatt kapott piros lapot a Szekszárd elleni bajnokin.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. november 3., szerda 19:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vasárnap kora délután rendezték a Monor-Szekszárd NB III-as bajnokit. A találkozón egyetlen gól döntött a hazaiak javára. Az 54. percben Juhász Zsombor és Annus Árpád játszott össze, a pontos kényszerítőt követően az előbbi játekos közelről volt eredményes.

A hosszabbításban felpörögtek az események: előbb a 92. percben Molnár sárga lapot kapott, majd egy perccel később a hazaiak edzője, Fehér Ádám György a kiállítás sorsára jutott, miután az általa vitatott játékvezetői döntést kérdőre vonta. A nyomdafestéket nem tűrő kifejezések mellett a "Hagyjad már, te!" gúnyos megjegyzés is elhagyta a száját, végül heves reklamálás közepette elvonult a kispadtól.

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Fegyelmi Bizottsága a november 3-i ülésén kivizsgálta többek közt a kiállított monori vezetőedző ügyét is: a találkozón piros lapot kapó szakember hat soron következő NB III-as bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott, így legközelebb csak február 20-án, a Vác elleni idegenbeli meccsen ülhet le a kispadra.

A Monor 15 forduló elteltével 26 pontot gyűjtött, és a 6. helyen áll az NB III. Közép csoportjának tabelláján.

A Tv8 Sport felvétele az esetről

Olvastad már?
Videó: Szétverték a VAR-fülkét és a rendezőkkel is összecsaptak a megvadult szurkolók az élvonalbeli meccs után
Botrányos jelenetek játszódtak le az egyik brazil élvonalbeli bajnokin. A mérkőzés után elszabadult a pokol, hiszen az ingerült szurkolók elözönlötték a pályát és szétverték a VAR-fülkét, majd egy csoportja a rendezőkkel is összecsapott.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz