A magyar válogatott Holender Filip góllal járult hozzá a Partizan Beograd 4-1-es sikeréhez a Novi Pazar ellen a szerb labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának pénteki játéknapján.
A belgrádi klub honlapjának beszámolója szerint Holender Filip a 64. percben talált be, majd öt perccel később lecserélték.
Az október elején igazolt válogatott csatárnak ez volt az ötödik gólja a szerb élvonalban. Csapata továbbra is a tabella második helyén áll. (MTI)
Holender gólja és gólpassza:
Átigazolások
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Ferencváros
Julio Romao
A Botafogo hivatalos ajánlatot tett Júlio Romaóért a Ferencvárosnak, valamint Pedro Bicalhóért a Qarabagnak, de mindkettőt elutasították. A brazil klub azonban tovább próbálkozik. (Globo)