Fotó: twitter.com/Argentina
Már a hetedik percben megszületett a győztes gól az Uruguay-Argentína vb-selejtezőn.
Az argentin labdarúgó-válogatott 1-0-ra győzött Uruguay vendégeként a dél-amerikai világbajnoki selejtező pénteki játéknapján, ezzel közel került ahhoz, hogy kijusson a jövő évi katari vb-re.
Az immár 26 mérkőzés óta veretlen argentinok győztes találatát Ángel Di María szerezte a hetedik percben, Lionel Messi csereként az utolsó negyedórára kapott lehetőséget. Tizenkét forduló alatt szerzett 28 pontjával az argentin együttes második a kontinentális kvalifikációs sorozat tabelláján - a már biztos vb-résztvevő brazilok mögött -, és mindössze egyetlen győzelemre van szüksége ahhoz, hogy matematikailag is biztossá váljon vb-szereplése.
Eredmény, 13. forduló:
Uruguay-Argentína 0-1 (Di María 7.)
(MTI)
Di María remek gólja
A tabella
Standings provided by SofaScore LiveScore
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.

Videoton FC Fehérvár
Spanyolországba igazol a fiatal tehetség
A Csakfoci információi szerint Babos Bence is a Mérida AD-ban bizonyíthat, a Premier League-ben szereplő Brentford hálózatán keresztül.

ZTE
20 éves kapus jött
A ZTE szerződtette testvércsapata, a Nafta Lendava 20 éves kapusát, Žan Mauricio Lalovićot.