Fotó: twitter.com/FOXSoccer

Vb 2022: Őrült buli kezdődött Marokkóban a válogatott továbbjutása után - videó

Marrákesben és Rabatban is óriási ünneplés kezdődött, miután Marokkó 1-0-ra verte Portugáliát a foci-vb negyeddöntőjében.
Budai László 2022. december 10., szombat 18:27
Fotó: twitter.com/FOXSoccer
Marrákesben és Rabatban is óriási ünneplés kezdődött, miután Marokkó 1-0-ra verte Portugáliát a foci-vb negyeddöntőjében.
Szerző: Budai László 2022. december 10., szombat 18:27

Egyre elképesztőbb továbbjutásokat ünnepelhet Marokkó, amely Spanyolország után Portugáliát is kiütötte a tornáról. A válogatottat Katarba is rengetegen kísérték el, de azért otthon is maradt "néhány marokkói", akik elképesztő hangulatot teremtettek a mérkőzés alatt.

Az egyik legnagyobb városban, Marrákesben és a fővárosban, Rabatban is rengetegen követték a találkozót, és a lefújás után őrült ünneplés kezdődött.

Így örültek az első találatnak Marrákesben

Így pedig a lefújásnak

Rabat is ünnepel

Címkék: #foci-vb #Marokkó
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz