Látványos támadás végén szerzett gólt az MTK a Mezőkövesd elleni, szerdai edzőmérkőzésén: a Prosser találatát megelőző akció 14 passzból épült fel.
Mint honlapunkon is beszámoltunk róla, szerdán 2-2-es döntetlenre végződött az NB I-be feljutott MTK Budapest és az élvonalban harmadik helyen álló Mezőkövesd felkészülési mérkőzése.
A fővárosiak második gólját látványos támadás előzte meg: 14 passzal jutott el az MTK a kövesdi kapu elé úgy, hogy a labdába a hazaiak részéről senki, a vendégektől viszont szinte minden játékos beleért. A szép akciót Prosser pontos befejezése zárta le góllal. A támadásról az MTK a Facebook-oldalán osztott meg videót.
A 14 átadás után született gól:
Átigazolások
Videoton
Két fiatal kölcsönben
A 17 éves Ekbauer Tamás és a 19 éves Rostás Szilárd is pályára lépett a Siófok elleni edzőmeccsen, mindkét fiatal a Fehérvár FC-től érkezett kölcsönben Veszprémbe. (VEOL)
Honvéd/Vidi
Kölcsön
Somogyi Ádámot Fehérvárra adta kölcsön a Honvéd.
ETO
Olekszandr Piscsur
Olekszandr Piscsur tavasszal még az ETO-ban futballozik majd.