Az idényben először, pályafutása során pedig mindössze másodszor szerepelhetett az osztrák élvonalban a 18 éves Red Bull Salzburg-légiós, Szoboszlai Dominik.
Vasárnap, a Mattersburg elleni Bundesliga-találkozón a 68. percben állt be a magyar U-válogatott középpályása a listavezetőnél, amely egy 92. perces góllal verte a Varga Barnabással felálló vendégeket 2-1-re.
A Salzburg immáron 52 tétmérkőzés (2016 novemberében kaptak ki hazai pályán utoljára) óta veretlen otthonában és ugyancsak vereség nélkül, 12 pontos előnnyel vezeti az osztrák pontvadászat tabelláját 13 forduló követően.
90+4' Das war's! Ein später Treffer von Hannes #Wolf besiegelt einen verdienten Heimsieg! #RBSSVM 2-1 pic.twitter.com/QJaLczy1ru
— FC Red Bull Salzburg (@RedBullSalzburg) November 4, 2018
Átigazolások
Fradi
Varga kellhet az AEK-nek
Varga Barnabás iránt a 13-szoros görög bajnok AEK Athén érdeklődik, amely nemrég bejutott a Konferencia Liga nyolcaddöntőjébe. (NSO)
Paks
Silye Erik jövője
Információink szerint nem kizárt, hogy Silye Erik hosszabbít Pakson, de a Kisvárda személyében már van olyan csapat, amelyik tárt karokkal várja.
Ajka
0 perc után távozhatott
A Transfermarkt adatbázisa szerint szabadon igazolhatóvá vált a nyáron Norvégiából az NB II-es Ajkához igazoló Bogdán Hunor, akit ősszel egy bajnokira neveztek, de azon sem játszott.