Az osztrák aranyérmes és már biztos BL-csoportkörös Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominikkal a kezdőcsapatban lépett pályára utolsó bajnokiján, amelyet 7–0-ra nyert meg a St. Pölten ellen.
Szoboszlai Dominik a 73. percig volt pályán, lecserélése előtt pár perccel ő adta a gólpasszt Hannes Wolf találatához, amely 5-0-ra alakította az állást.
A 18 éves magyar középpályás így összességében 16 bajnokin lépett pályára a Salzburg első csapatában az idényben, és három gól mellett három gólpasszal zárt.
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.