Szoboszlai a válogatottba nem jöhet, a klubjában kezdőként volt két gólpassza - videó

A válogatottnak ezúttal el kellett tekintenie Szoboszlai Dominik meghívásától, klubjában, a Red Bull Salzburgban viszont ezúttal is kezdőként számítottak a magyarra, aki két gólpasszal járult hozzá csapata 7-1-es sikeréhez.
Dudás Gábor 2020. október 4., vasárnap 16:21
A válogatottnak ezúttal el kellett tekintenie Szoboszlai Dominik meghívásától, klubjában, a Red Bull Salzburgban viszont ezúttal is kezdőként számítottak a magyarra, aki két gólpasszal járult hozzá csapata 7-1-es sikeréhez.
Szerző: Dudás Gábor 2020. október 4., vasárnap 16:21

Mint ismeretes, a Red Bull Salzburg három labdarúgója megfertőződött a koronavírussal, ezért a keret minden tagja karanténba került, és az osztrákok egyik játékosukat sem engedik el hazája válogatottjához.

Emiatt Szoboszlai Dominikra sem számíthat Marco Rossi az október 8-i Eb-pótselejtezőn.

Erre egyébként egy napokban hozott FIFA-döntés is lehetőséget ad a Salzburgnak, a koronavírus-járványra való tekintettel ugyanis a kluboknak nem kötelező elengedniük játékosaikat válogatott mérkőzésekre az év végéig.

A Salzburg vasárnap ugyanakkor kezdőként számított Szoboszlaira, aki ezúttal is húzóembere volt csapatának - emiatt is fájó lesz a hiánya például Bulgáriában...a helyi Bundesliga címvédője már az első félidő után 2-0-ra vezetett a Hartberg ellen, és Onguene, illetve Vallci találatát is a 19 éves magyar középpályás készítette elő szögletből.

A fiatal légiós végül az 58. percig volt a pályán, csapata pedig 7-1-es győzelmet aratott és 4 forduló után 100 százalékos mérleggel vezeti a bajnokságot.

Szoboszlai két gólpassza videón:

Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz