Serie A: Bemutatkozott a 18 éves magyar légiós, a Lazio gólvágója triplázott - videók

A Serie A 36. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lazio hátrányból felállva, Ciro Immobile mesterhármasának is köszönhetően 5-1-re kiütötte idegenben a Veronát, de győzött a városi rivális AS Roma is, amely két büntetőből szerzett góllal verte a Fiorentinát.
Dudás Gábor 2020. július 26., vasárnap 21:30
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 26., vasárnap 21:30

A Spal-Torino találkozó 84. percében először lépett pályára a hazaiak 18 éves magyar támadó középpályása, Horváth Krisztofer, akit a nyáron vásárolt ki végleg zalaegerszegi szerződéséből a Serie A sereghajtója.

a Serie A, 36. forduló:

Hellas Verona – Lazio 1-5 (Amrabat 38. – 11-esből, ill. Immobile 50., 83., 94. – az elsőt és a harmadikat 11-esből, Milinkovic-Savic 56., J. Correa 62.)

AS Roma – Fiorentina 2-1 (Veretout 45., 87. – mindkettőt 11-esből, ill. Milenkovic 55.)

Cagliari – Udinese 0-1 (Okaka 3.)

SPAL – Torino 1-1 (D’Alessandro 81., ill. Verdi 57.)

Bologna – Lecce 3-2 (Palacio 2., Soriano 5., Barrow 93., ill. Mancosu 47., Falco 66.)

21:45: Juventus – Sampdoria