Rosszul lett a reklamálástól a már edzőként dolgozó volt Loki-játékos - videó

Videóbírózás miatti reklamálásban lett rosszul a korábban Debrecenben is futballozó román Marius Sumudica.
Csakfoci Admin 2018. október 27., szombat 15:01
Videóbírózás miatti reklamálásban lett rosszul a korábban Debrecenben is futballozó román Marius Sumudica.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 27., szombat 15:01

Két évig, 2002 és 2004 között erősítette a Debrecent a csatárposzton futballozó Marius Sumudica, a 47 éves egykori román játékos aztán a pályafutása befejezése után edzőként folytatta karrierjét.

Jelenleg a szaúd-arábiai al-Sabab együttesét irányítja, csapata legutóbbi mérkőzésének végén viszont ijesztő videó készült róla. Az al-Kvadiszija elleni bajnoki hosszabbításának 6. percében, 1-1-es állásnál csapata győztes gólt szerzett, a játékvezető viszont a videóbíró segítségével visszanézte a találatot. A szakember reklamálásba kezdett, hogy meggyőzze a bírót a gól érvényességéről, közben azonban rosszul lett. Mint kiderült, valószínűleg a vércukor- és kalciumszintje esett le az edzőnek. Végül a játékvezető megadta a gólt, amellyel 2-1-re nyert a volt Loki-játékos együttese.

Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.
Tovább az összes átigazoláshoz