12 gólos kispályás meccsel hangoltak a két klub legendái a szombati Bajnokok Ligája-döntőre. A Real Madridban (Emilio Butragueno volt az edző) többek között Luis Figo, Roberto Carlos és Davor Suker is pályára lépett, míg a Liverpoolnál (a legendás Ian Rush vezetése mellett) Steve McManaman, Robbie Fowler és Patrick Berger is meccselt.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".

Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)

Légiósok
Németh András
A Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.