Rangos tornát nyertek meg a Puskás Akadémia fiataljai: Négy német csapatot vertek - videó

A Puskás Akadémia U14-es csapata nyerte meg a Nike Premier Kupa európai döntőjét Berlinben.
Dudás Gábor 2018. április 1., vasárnap 21:33
A Puskás Akadémia U14-es csapata nyerte meg a Nike Premier Kupa európai döntőjét Berlinben.
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 1., vasárnap 21:33

A húsvéti torna második napján (az elsőn egy győzelem és egy döntetlen volt a felcsúti fiatalok mérlege) a csoportelsőségért vívott rangadón a Herthát, majd az Augsburgot (0-0, büntetők után) és az Eintracht Frankfurtot (1-1, büntetők után) is legyőzték a Puskás Akadémia növendékei.

A Nike Premier Kupa európai fináléjában egy újabb német csapat, a Hoffenheim következett és a változatosság kedvéért megint a büntetők döntöttek, 1-1 után győzött 5-4-re a Puskás Akadémia - épp Puskás Ferenc születésének 91. évfordulóján.

A berlini diadalért járó kupát Dárdai Pál, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya, a Hertha vezetőedzője adta át a magyar fiataloknak. A torna legjobb kapusa Pécsi Ármin lett, az álomcsapatba pedig Gruber Zsombor és Tarcson Ákos került be.

A győztes csapat tagjai: Pécsi Ármin, Sebestyén Zalán (kapusok), Csernus Richárd, Farkas Bendegúz, Pekár István, Pataki Noel, Csáki Armand (védők), Kiss Norbert, Kocsis Dominik, Polák Kevin, Szűcs Huba, Bakti Balázs, Mitring Zsombor (középpályások), Gruber Zsombor, Perfetto Gabriel, Tarcson Ákos(támadók)

A szakmai stáb: Nagy Ádám (vezetőedző), Berndt András (másodedző), Sulyok Barnabás (fizoterapeuta), Mitring István (kapusedző) és Nagy Norbert (erőnléti edző).

Átigazolások
Légiósok
Sallai Roland
Állítólag a Tottenham Hotspur és a Nottingham Forest is figyeli Sallai Rolandot, de a Galatasaray nem adná el a magyar játékost.
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Kisvárda
Magyar jelöltek
Révész Attila több hazai szakemberrel is tárgyal a vezetőedzői poszt kapcsán.
Tovább az összes átigazoláshoz