Premier League: Mesterhármas és Puskás-díjra is esélyes gól a Manchester City meccsén - videó

A már bajnok Manchester City 4-3-ra győzött a Newcastle United vendégeként pénteken az angol élvonalbeli bajnokság 36. fordulójában.
Csakfoci Admin 2021. május 14., péntek 22:59
Szerző: Csakfoci Admin 2021. május 14., péntek 22:59

Premier League, 36. forduló

Newcastle-Manchester United 3-4 (Krafth 25., Joelinton 51. - 11-esből, Wllock 62., ill. Cancelo 39., Torres 42., 64., 66.)

A fordulatos mérkőzésen a hazaiak 1-0-ra, majd a vendégek első fordítását követően 3-2-re is vezettek, de a Manchester City a találkozón három gólig jutó spanyol Ferran Torres révén másodszor is fordított. A vendégek az első félidő hajrájában három, a második játékrész közepén két percen belül szereztek két találatot.

A már bajnok City kapuját az a Scott Carson védte, aki 3645 nap után lépett pályára ismét az angol élvonalban, ezzel pedig keretbe foglalta az angliai karrierjét.

$1

A rutinos, 35 éves, korábbi 4-szeres angol válogatott kapus a Leeds United és a Liverpool után legutóbb, 2011. május 22-én a West Brom színeiben védett éppen a Newcastle ellen. Anglia után Törökországban, a Bursaspor együttesében próbált szerencsét, majd a szigetországba visszatérve a Wigan és a Derby County alkalmazásában állt.

A City negyedik - időrendben az első - gólját a portugál Joao Cancelo szerezte. (MTI/csakfoci.hu)

Premier League: Firmino vezérletével hatgólos őrült meccset nyert a Pool az MU ellen - videó
A Liverpool 4-2-re nyert a Manchester United vendégeként az angol élvonalbeli bajnokság 34. fordulójából csütörtökre halasztott mérkőzésen.