Harry Kane büntetőjével győzte le vasárnap a Tottenham a szívósan küzdő Burnley-t, így a Spurs a nagy rivális Arsenal elé lépett a BL-indulást jelentő negyedik helyre, miközben a vendégek túlélési reményei továbbra is a levegőben lógnak.
A Tottenham két pontra lépett előre az Ágyúsoktól és a szezon utolsó játéknapján is előttük marad, hacsak észak-londoni riválisuk nem győzi le hétfőn a Newcastle-t a St James' Parkban. A Burnley viszont a kiesőzónába kerülhet még vasárnap, ha a Leeds legyőzi a Brightont.
Premier League, 27. forduló:
Tottenham Hotspur – Burnley 1-0 (Kane 53. - 11-esből)
Később:
15:00: Aston Villa – Crystal Palace
15:00: Leeds United – Brighton
15:00: Watford – Leicester City
15:00: West Ham United – Manchester City
15:00: Wolverhampton Wanderers – Norwich City
17:30: Everton – Brentford
Hétfőn:
21:00: Newcastle United – Arsenal
Átigazolások
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Ferencváros
Megírták, mi lenne a legjobb Keitának
Németországban azt írják, egy végleges átigazolás a Ferencvároshoz, ahol Naby Keita úgy tűnik, jól érzi magát, valószínűleg minden fél számára a legjobb megoldás lenne.