Pierre-Emerick Aubameyang büntetőjével dőlt el az Arsenal javára az Old Traffordon megrendezett vasárnapi presztízsmeccs, amely után az MU csak a 15. a tabellán.
Eközben a Southampton már 4-0-ra is vezetett az Aston Villa otthonában az 58. percben, ennek ellenére a hazaiak kis híján pontot mentettek, igaz, a második és harmadik góljukat csak a ráadásban szerezték.
A Newcastle United közben 2-1-re verte a várakozásokon felül rajtoló, de zsinórban már a második vereségét elszenvedő Evertont.
Premier League, 7. forduló:
Manchester United – Arsenal 0-1 (Aubameyang 69. – 11-esből)
Aston Villa – Southampton 3-4 (Mings 64., Watkins 93., Grealish 97., ill. Vestergaard 22., Ward-Prowse 33., 45., Ings 57.)
Newcastle – Everton 2-1 (Wilson 56., 84. – az elsőt 11-esből, ill. Calvert-Lewin 92.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Reagált a hírekre
Sztanyiszlav Csercseszov
A lengyel válogatott kispadjával hozták kapcsolatba a volt Fradi-edzőt, Sztanyiszlav Csercseszovot, de az orosz edző cáfolta, hogy keresték volna.

Újpest
Ajánlat a berobbanó fiatalért
A lila-fehérek ajánlatot tettek a ZTE elmúlt szezonban berobbanó fiataljáért, Dénes Csanád Vilmosért, de megegyezés még nincs, a zalaiak megkérik a játékos árát - írja az m4sport.hu.

Légiósok
Bolla nagy céljai
Bolla Bendegúz célja, hogy a jövőben már ne "csak" leigazolja egy Premier League-csapat, hanem ott szerepet is kapjon azután.