PL: Nemhiába várt 74 évet, a kedvencei legyőzték az Arsenalt a nyitányon - videó

A ligaújonc Brentford 2-0-ra nyert az Arsenal ellen a Premier League új szezonjának nyitófordulójában, ezzel pedig hatalmas örömöt szerzett a 88 éves, hőséges szurkolójának, Derek Burridge-nak.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 13., péntek 22:57
A ligaújonc Brentford 2-0-ra nyert az Arsenal ellen a Premier League új szezonjának nyitófordulójában, ezzel pedig hatalmas örömöt szerzett a 88 éves, hőséges szurkolójának, Derek Burridge-nak.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 13., péntek 22:57

Igazán különleges mérkőzés élményben részesült Derek Burridge, aki 88 esztendősen 74 évet várt arra, hogy ismét az első osztályban lássa kedvenc csapatát, a Brentfordot.

Az idén a Premier League mezőnyében újoncnak számító együttes legutóbb az 1946/47-es szezonban szerepelt a legmagasabb osztályban, s most 74 évvel később alaposan megörvendeztették a szurkolóikat, köztük Burridge-t: Canos és Norgaard találataival 2-0-ra legyőzték a mérkőzés előtt jóval esélyesebbnek kikiáltott Arsenalt.

Érdekesség, hogy a Brentford éppen az Arsenal ellen játszotta az utolsó első osztályú meccsét. Burridge pedig akárcsak 74 évvel ezelőtt, most is a lelátón ült a kezdő sípszó elhangzásakor, a lefújáskor kedvencei sikerének örülhetett.

- Egész életemben csak a Brentfordnak szurkoltam. Nem is értem, hogy lehet egyeseknek két vagy több kedvencük. Csak egy csapatnak tudok szurkolni, de azt mindig is élveztem, hiszen egész életemben ezt csináltam. A Brentford már az életem részévé vált - mondta korábban The Guardiannek Burridge, aki rendszeresen a helyszínről szurkol a kedvenc együttesének.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.
Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.
Tovább az összes átigazoláshoz