Premier League: Coutinho volt a hős, az Aston Villa kétgólos hátrányból állt fel az MU ellen - eredmények, videók

A kétgólos hátrány után magához tért az Aston Villa, és a csereként beálló Philippe Coutinho gólpasszának és góljának köszönhetően legalább az egyik pontot megmentette a Manchester United ellen a Premier League 22. fordulójában.
Csakfoci Admin 2022. január 15., szombat 20:29
Szerző: Csakfoci Admin 2022. január 15., szombat 20:29

Premier League, 22. forduló

Aston Villa-Manchester United 2-2 (Ramsey J. 77., Couthino 82., ill. Fernandes 6., 67.)

A vendégcsapat mindkét gólját Bruno Fernandes szerezte, a portugál támadó középpályás a 6., majd a 67. percben volt eredményes. A hazaiak a hajrá előtt öt perc alatt egyenlítettek: a Barcelonától múlt héten kölcsönbe megszerzett brazil Philippe Coutinho góllal és gólpasszal mutatkozott be új csapatában. (MTI)

Wolves-Southampton 3-1 (Jimenez 37. - büntetőből, Coady 59., Traore 91., ill. Ward-Prowse 84.)

Norwich-Everton 2-1 (Keane 16. - öngól, Idah 18., ill. Richarlison 60.)

Newcastle-Watford 1-1 (Saint-Maximin 49., ill. Pedro 88.)

PL: Egy remekül eltalált lövés döntötte el a City-Chelsea szuperrangadót - videó
Könnyen lehet, hogy Kevin De Bruyne gólja nemcsak a három pontról, hanem a bajnokság végkimeneteléről is döntött.