Fotó: twitter.com/mancity
Könnyen lehet, hogy Kevin De Bruyne gólja nemcsak a három pontról, hanem a bajnokság végkimeneteléről is döntött.
A címvédő és listavezető Manchester City nyert a Chelsea ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának rangadóján. A hazaiak a szombati találkozó egyetlen gólját a 70. percben szerezték, ekkor a holland De Bruyne 19 méterről vette be a Bajnokok Ligájában az előző idényben győztes londoni alakulat kapuját.
Az 53 ezer néző előtt aratott sikerével a City 13 pontra növelte előnyét a Lőw Zsoltot másodedzőként foglalkoztató londoni Kékekkel szemben, és 14 ponttal gyűjtött többet, mint a Liverpool. Utóbbi csapat vasárnap fogadja a Brentfordot, és ha nyer, a Chelsea elé kerül.
Premier League, 22. forduló
Manchester City–Chelsea 1-0 (De Bruyne 70.)
(MTI)
De Bruyne győztes találata
Olvastad már?
Bundesliga: A bemelegítés során szenvedett sérülést Szoboszlai, mégsem játszik a Stuttgart ellen
A magyar játékost a szombat délutáni bajnokira is a kezdőcsapatba jelölték, de pechjére a bemelegítés során izomsérülést szenvedett.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Keane a jövőjéről beszélt
A Ferencváros vezetőedzője, Robbie Keane egy interjúban a jövőjéről is beszélt.
ETO FC Győr
A spanyol élvonalba vinnék a támadót
Az NSO információi szerint a Girona érdeklődik Oleksandr Pyshchur iránt, és már ajánlatot is tett az ETO FC Győrnek.
Ferencváros
Varga menedzsere cáfolt
Varga Barnabás menedzsere a Blikknek cáfolta azt, hogy a Ferencváros csatárát egy szaúdi topcsapat igazolná le.