Négy perc alatt két gól: Haratin és Skvarka is betalált – videók

Négy perc alatt két gólt szerzett a Ferencváros, így komoly előnybe kerültek a zöld-fehérek a Ludogorec elleni BL-selejtező visszavágóján.
Csakfoci Admin 2019. július 17., szerda 19:52
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 17., szerda 19:52

A jelenleg is zajló Ludogorec-Ferencváros BL-selejtező visszavágóján a 17. percben megszerezte a vezetést a Fradi: Zsubkov jobb oldalról elvégzett szögleténél felejtkeztek el a bolgárok a hosszú kapufához érkező Haratinról, aki Renan kapujába bólintott (0-1).

Négy perccel később Zsubkov vitte végig a vonal mellett a labdát, majd adott középre a kiszorított helyzetbe érkező Skvarkához, a szlovák középpályás azonban nem hibázott, a hosszú alsó sarokba gurított (0-2).

Szépített a Ludogorec

A 24. percben szépíteni tudott a Ludogorec: egy jobb oldali szögletet követően Ignyatenko maradt le Terzijevről, aki hét méterről a jobb alsóba fejelt (1-2).

Ludogorec-Ferencváros 2-3 - közvetítés
A Ferencváros egy héttel ezelőtt hazai pályán 2-1-es sikert aratott a Ludogorec ellen a BL-selejtező első felvonásán, így egygólos előnyből várja a razgradi visszavágót. Kövesd a történéseket a csakfoci.hu-n percről percre!