NB II: A nyakánál fogva vágta földhöz ellenfelét a Diósgyőr-támadó, sárgát kapott - videó

Több vitatott játékvezetői ítéletet is láthattak a szurkolók az NB II hétfő esti rangadóján, a Kecskemét-Diósgyőr (2-3) találkozón. Az egyik ezek közül Horváth Zoltán szabálytalansága volt az 57. percben, amikor is a vendégek támadója a nyakánál fogva rántotta le Vágó Leventét. A játékvezető mindkét játékosnak sárga lapot mutatott fel, a helyszínen azonban több hazai szurkoló is kiállította volna Horváthot.
Nyikes Zoltán 2022. február 15., kedd 16:49
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. február 15., kedd 16:49
Szentlőrinc
Novák Zsombor/Mahler Gergő
Egy középcsatár és egy szélső támadó is érkezett a Szentlőrinchez: Novák Zsombor és Mahler Gergő már be is mutatkozott az MTK Budapest elleni bajnokin.
Caio Da Cruz
Távozott Diósgyőrből Caio Da Cruz, azaz az elmúlt szűk egy hónapban Kuznyecov Szergej edzéseit látogató fiatal brazil támadó most nem lesz a DVTK labdarúgója.
MTK Budapest
Vadnai Dániel
Az MTK Budapest szerződtette az NB I-es Mezőkövesd Zsóry FC-től Vadnai Dánielt, aki a 2007/08-as idényben bajnoki címet szerzett a fővárosi kék-fehérekkel.