Finoman szólva sem lett közönségkedvenc Pakson Pintér Csaba játékvezető, aki több ítélettel is sújtotta a tolnaiakat.
Elképesztően nehéz helyzetbe került a Paks a Puskás Akadémia elleni bajnokin, miután Pintér Csaba játékvezető három perc alatt két piros lapot is felmutatott a tolnaiaknak, név szerint Könyves Norbertnek és Böde Dánielnek – a spori mindkét játékosnak reklamálás miatt adta a két-két sárga lapot.
Korábban egyébként több véleményes szituációt is vitattak a hazaiak a játékvezetőnél: előbb Szakály tizenhatoson belüli lerántásánál maradt néma Pintér sípja, majd Könyves ellen követett el egy kemény szabálytalanságot az egyik felcsúti játékos.
Íme a két piros lap.
Olvastad már?

NB I: Győztes rangadón tért vissza a Vidibe Nikolics, nyolcgólos thriller Kisvárdán – eredmények, videók, tabella
Az NB I 20. fordulójában Nikolics Nemanja négy és fél év után győzelemmel tért vissza a MOL Fehérvár FC-be, a Kisvárdát először irányító Bódog Tamás nyolcgólos meccsen mutatkozott be a szabolcsiak kispadján. A keleti rangadón Vitelki Zoltán Lokija 2-1-re nyert a Diósgyőr vendégeként.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.

FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.