A játékosok a buszon ugráltak, a drukkerek az utcán. Hatalmas fieszta volt, miután a csapat 1-0-ra verte a torinóiakat.
Óriási ünneplés vette kezdetét Nápolyban, miután a futballcsapat 1-0-ra győzött a Juventus otthonában, így a tabella élén egyetlen pontra megközelítette a torinóiakat. A bajnokságból négy forduló van még hátra, a Juvénak az Inter és a Roma otthonában is játszania kell még, így a nápolyi bajnoki cím esélyei igencsak megnőttek a találkozó után.
A nápolyi szurkolók már a reptéren fogadták a játékosokat, a csapatbuszt hajnalban nem is engedték tovább, közel egy órán keresztül együtt ünnepeltek hőseikkel, akik láthatóan nagyon élvezték ezt.
Tűzijáték Nápolyban
https://www.instagram.com/p/Bh6Y18cDqP-/?taken-by=csakfoci
Közös ünneplés
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.