Mészöly kínos elszólása a sajtótájékoztatón - videó

"Ha lett volna egy olyan csatárom, egy jó fekete, úgy beteszem, mint a huzat, hat kiló ide vagy oda" - mondta Mészöly a sajtótájékoztatón.
Mokány Lajos 2017. július 25., kedd 11:56
"Ha lett volna egy olyan csatárom, egy jó fekete, úgy beteszem, mint a huzat, hat kiló ide vagy oda" - mondta Mészöly a sajtótájékoztatón.
Szerző: Mokány Lajos 2017. július 25., kedd 11:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A DVSC elleni győzelem után érezhetően felszabadultan nyilatkozott Mészöly Géza csapata sikeréről, hiszen értékes három pontot gyűjtött be csapatával. A sajtótájékoztatón az egyik kérdésnél egy kínos elszólása is akadt, amikor a légiósokról kezdett beszélni.

Újságírói kérdésre elmondta, csapatát külön is dotálta a szövetség, hiszen csak két légióst vetettek be, de ha rajta múlt volna, pénz ide vagy oda, a végén betett volna egy jó fekete csatárt, aki alighanem zúdított volna egy gólt.

Íme, a jelenet a Loki TV videóján.

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz