A Honvéd edzője a bírót kritizálta: "Az ellenféllel volt", Bódog szerint az ellenfelük győzelmet érdemelt volna - edzői értékelések

Mészöly Géza bízik benne, hogy jövő hétre már megérkeznek a támadók, és nagyon boldogan nyilatkozott az "óriási küzdelem" után.
Csakfoci Admin 2017. július 22., szombat 22:43
Szerző: Csakfoci Admin 2017. július 22., szombat 22:43

Honvéd – DVTK 2-2

Erik van der Meer (Honvéd): „Amikor 1-0-ra vezetett az ellenfél, akkor is biztos voltam benne, hogy ez a csapat ellen fogunk gólt lőni. Ez meg is történt, nagyon örültem, hogy 2-1-re vezettünk, de hihetetlenül mérges vagyok azért, hogy 2-2 lett a vége. A második félidőben feljebb mentünk, a játékosaim hittek benne, hogy tudunk gólt szerezni, és a szurkolók is végig mellettünk álltak, így jött még mellénk a 11. ember, de sajnos nem vagyok elégedett a játékvezetővel, a végén így is emberhátrányban fejeztük be, mert az ellenféllel volt még egy „sárga mezes játékos”. (M4 Sport)

Bódog Tamás (DVTK): „Sajnos a második félidőben, emberelőnyben visszaesett a játékunk, a Honvéd megérdemelte volt a győzelmet. A végén szerencsére sikerült azért egyenlítenünk. Az első félidő ikszes volt, utána viszont emberelőnyben megvoltak a lehetőségeink, meg kellett volna rúgnunk a második gólt. Le a kalappal a Honvéd előtt, azt játszották, amit azt hittem, hogy mi fogunk: lelkesek voltak küzdöttek, mi meg nagy hibákat csináltunk. Ha kikaptunk volna, azt mondanám, szégyellem magam a csapat helyében. A küzdőszellemet hiányoltam a csapatunkból, bár akartak, de egy vonalban állnak a játékosok, nem lehet senkit megjátszani, aztán bejön egy huszonegy éves gyerek (Makrai Gábor – a szerk.), és arra nem képes, hogy fusson egy dinamikus sprintet? És még azt hittem, hogy jól sikerült a felkészülésünk...” (M4 Sport)

A riporter kérdésére, miszerint mi az oka, hogy a 21 éves csere nem sprintel, Bódog előbb úgy felelt: „Fáradt volt.”, majd hozzátette, nehéz beszállni egy meccsbe, és ez csak egy példa volt. „Nehogy szétszedd nekem a gyereket, semmi bajom vele.”

Mezőkövesd – Paks 3-2

Radványi Miklós (Mezőkövesd): „Idegesek voltunk, nem azt játszottuk az elején, amit gyakoroltunk. A második félidőt nagy akarattal kezdtük, de két buta gólt kaptunk. Lekontráztak minket. Amikor bejött Veselinovic, minden megváltozott, fontos gólt rúgott, jól játszott. Ezek a legszebb győzelmek. Rossz edző lennék, ha nem hittem volna 0-2-nél a csapatban, jókor jött az első gól, utána pedig minden összejött. Jól sikerült a formánkat belőnünk, bár ma görcsösek voltunk, de ha jobban összeérünk, akkor még jobbak leszünk. Nagyon erős keretem van, szinte nem tudom kit hagyjak ki a meccsek előtt. Az élvonalban minden meccs nehéz, ugyanúgy készülünk a Fradi meg a Videoton ellen, mint eddig. (mezokovesdzsory.hu)

Csertői Aurél (Paks): „Azokat az iskolajátékokat, amit NB I-ben meg kell játszani, nem tudtuk végrehajtani. A második félidőben két tökéletes támadást csinálni, nem jöttek be a cseréim, de nem akarok rájuk fogni semmit. A védekezésünk sajnos nem ideális. Mostanában nem emlékszem ilyen fordításra. Ezt a játékot fejjel játsszák, ha van egy sárgám, nem szabálytalankodok, nem ütök bele kézzel és még sorolhatnám. Óriási csalódás ez így 2-0-ról. (mezokovesdzsory.hu)

Haladás – Debrecen 1-0

Mészöly Géza (Haladás): "Jó első félidőt produkáltunk, jól játszott a csapat, sok helyzetet dolgoztunk ki. Nagyon sajnáltuk, hogy ott nem tudtunk még egy lehetőséget értékesíteni, mert az nyugalmat adott volna a csapatnak. Utána már cserélt és sokkal támadóbbá vált a Debrecen, két csatárral támadtak, míg mi nem tudtunk olyanokat becserélni, akik a támadójátékot segíthették volna, remélhetőleg jövő hétre már megérkeznek azok a csatáraink, akiktől a még hatékonyabb támadójátékot várjuk. Le a kalappal a csapat előtt, óriási küzdelem volt, nagyon értékes ez a győzelem, és nem érdemtelenül szereztük meg." (Duna World)

Herczeg András (Debrecen): "Nem lehetek elégedett, hiszen vereséget szenvedtünk. Az első percekben ilyen gólt nem szabad kapni, az nagy hiba volt, meg is fogta a csapatot. A végére tudtuk rendezni a sorokat, akkor nagy energiákat mozgósítottunk az egyenlítésért, ami sajnos nem sikerült." (Duna World)

Kattints a friss tabelláért!

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)