Holender Filip és Kecskés Ákos csapata, a svájci Lugano 5-0-ra kikapott az olasz Internazionale elleni felkészülési mérkőzésen. A védő öngólt szerzett a keddi találkozón.
Az Inter az argentin Lautaro Martínez duplájával, valamint a brazil Dalbert találatával, illetve Kecskés Ákos, a 36. percben esett öngóljával már az első félidőt végén 4-0-ra vezetett. A második játékrész elején a csereként beállt Romelu Lukaku alakította ki az 5-0-s végeredményt büntetőből.
A svájci csapatban mindkét magyar légiós kezdőként játszott, Kecskés az első félidőben, Holender Filip pedig a 65. percig volt a pályán.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Pénzügyőr
Már nem Máté az edző
A Pénzügyőr 1 döntetlennel és 5 vereséggel kezdett az NB III-ban, így a vezetőség Máté Roland vezetőedző menesztése mellett döntött. Máté ezt megelőzően édesapja, Máté Csaba mellett volt asszisztens a DVSC-nél.

Tatabánya
Horváth Ferenc lehet a vezetőedző
A Csakfoci információja Horváth Ferenc az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Tatabánya vezetőedzője lesz.

Fehérvár FC
Nikolics mégis segíthet
Az fmc.hu úgy tudja, Nikolics Nemanja nem a klub alkalmazottjaként vállalhat szerepet a szakmai munka felügyeletében és segítésében, hanem az önkormányzat kötelékeiben.