Lehet, hogy ez volt az idény mélypontja a magyar válogatott alapemberének - videó

A klubjában és a magyar válogatottban is remek őszt produkáló Szalai Attila duplán is peches jelenet főszereplője lett csapata, az Apollon Limasszol az Omonia Nicosia elleni, 2-1-re elveszített bajnokiján.
Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 11:51
A klubjában és a magyar válogatottban is remek őszt produkáló Szalai Attila duplán is peches jelenet főszereplője lett csapata, az Apollon Limasszol az Omonia Nicosia elleni, 2-1-re elveszített bajnokiján.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 11:51

A Lang Ádámot is felvonultató hazaiak győztes góljánál előbb ugyanis előbb kicsivel, de beragadt Szalai Attila (így nem alakult ki lesállás), majd a balról érkező beadást ő maga terelte a saját kapujába - itt is csak centiken múlt, hogy védjen a kapus.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz