Légiósok: Németh Krisztián góllal segítette győzelemhez élre ugró csapatát - videó

A magyar válogatott támadó kezdőként szerzett gólt csapata kiütéses sikert hozó bajnokiján az MLS-ben, amivel a tabella első helyére ugrottak Németh Krisztiánék.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14
A magyar válogatott támadó kezdőként szerzett gólt csapata kiütéses sikert hozó bajnokiján az MLS-ben, amivel a tabella első helyére ugrottak Németh Krisztiánék.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14

Az észak-amerikai profi labdarúgóbajnokság, az MLS Nyugati főcsoportjában szezonbeli 28. bajnokiját játszotta a két magyar játékost is foglalkoztató Sporting Kansas City. A kezdőként pályára lépő Németh Krisztián a 67. percben, egy tökéletesen végigvitt kontra végén szerezte csapata negyedik gólját, a végeredmény 5-1 lett a kansasiek javára a San José Earthques otthonában játszott meccsen. A sikerrel a tabella élére ugrottak Némethék, az együttes másik magyar játékosa, Sallói Dániel ezúttal nem lépett pályára.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz