Fotó: www.voetbalprimeur.nl

Légiósok: Ez a pimasz kötény is jól mutatja, milyen parádés formában van a magyar válogatott szélső - videó

Az Ajax argentin válogatott támadóját játszotta át egy gyönyörű csellel az Alkmaar magyar játékosa, Kerkez Milos.
Nyikes Zoltán 2022. szeptember 20., kedd 13:00
Fotó: www.voetbalprimeur.nl
Az Ajax argentin válogatott támadóját játszotta át egy gyönyörű csellel az Alkmaar magyar játékosa, Kerkez Milos.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. szeptember 20., kedd 13:00

Mint ismert, az AZ Alkmaar magyar válogatott szélsője, Kerkez Milos az Ajax elleni hétvégi győzelmet követően ismét bekerült a forduló válogatottjába a holland élvonalban.

Az AZ a találkozót követően a hivatalos oldalán tett közzé egy videót Kerkez egyik látványos megoldásáról: a 18 éves játékos pimasz kötényt osztott ki a 10-szeres argentin válogatott támadónak, a korábban többek között a Sevillában, az AC Milanban, az Olympique Marseille-ben és az AS Monacóban is megfordult Lucas Ocamposnak.

Olvastad már?
Az egyik leggólerősebb magyar légiós: "Nem látom értelmét, hogy az élvonalban játsszak 10-15 perceket" - interjú
Tóth Milán a csakfoci.hu-nak mesélt arról, mikor kerülhet fel a graziak nagycsapatához, miért választotta az osztrák másodosztályt, és nem az NB I-et, illetve reagált a Szombathely idei szezonjára is.
Elolvasom
Átigazolások
Vidi/KTE
Derekas Zoltán
Információink szerint a Kecskeméttől érkezhet játékos a Videotonhoz.
ZTE
Akpe Victory
A legújabb hírek szerint Skóciából vinnék a ZTE fiatal védőjét.
Paks
Bognár hosszabbított
Bognár György lesz a Paks vezetőedzője a következő idényben is.
Tovább az összes átigazoláshoz