Légiósok: Bese végig vezér volt, csapata sorozatban negyedik győzelmével az élre ugrott – videó

Bese Barnabásék az idegenben aratott háromgólos győzelmüknek köszönhetően az első helyre ugrottak a tabellán a francia másodvonalban.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 30., péntek 22:08
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 30., péntek 22:08

Igazi normandiai rangadót játszott egymással a francia másodosztály hatodik fordulójában az előző idényben még első osztályú Caen és a a Bese Barnabást is foglalkoztató Le Havre labdarúgócsapata.

A találkozón a vendégek szereztek vezetést a 29. percben, miután Kadewere az alapvonalról gurított vissza az érkező Dinának, aki közelről volt eredményes (0-1).

A helyszíni beszámolók szerint Bese végig jó teljesítményt nyújtott, "csodálatos labdákat" osztogatott, valamint a védelemben és a támadásokban egyaránt aktív szerepet vállalt.

Az egyik félpályás indítása után a kapura törő Thiare-t rántották le a tizenhatoson belül, ám felvételek alapján a játékvezető jogos büntetőt vett el a Le Havre-tól.

Fordulás után Bese indítását követően az 58. percben újabb gól született, ezúttal Thiare talált be (0-2). A 93. percben szintén a magyar válogatott jobbhátvéd remek meglátása után Kadewere kialakította a 3-0-s végeredményt, ezzel Beséék átvették a vezetést a tabellán, egy ponttal megelőzve a Lorinetet.

Összefoglaló

Légiósok: Dzsudzsák betalált, de csapata újabb pofont kapott – videó
Sorozatban második vereségét szenvedte el az egyesült arab emírségekbeli Ligakupa csoportkörében Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Ittihad Kalba, így két forduló elteltével az utolsó előtti helyen állnak nulla ponttal.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.