A magyar válogatott játékos remek helyzetfelismerése után született a Le Havre gólja a francia másodosztályú bajnokin.
Azok után, hogy Bese Barnabás a múlt hét hétfőn győztes gólt szerzett a Troyes elleni francia másodosztályú rangadón, ezúttal is a Le Havre egyik legjobbja volt a Grenoble otthonában.
A magyar válogatott játékos ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyet,
az 53. percben pedig remekül hozta helyzetbe egy élesen középre lőtt labdával csapattársát, Jamal Thiarét,
akinek ezt követően már nem volt nehéz dolga két lépésről betalálni.
A győzelem végül nem jött össze, a Grenoble a 86. percben egy tizenegyesgóllal egyenlített Jessy Benet révén, így 1-1-es döntetlennel zárult a bajnoki. A Le Havre azonban ezzel az egy ponttal is lépett egyet előre a tabellán, így jelenleg az élvonalbeli osztályozót érő 5. helyen áll.
Olvastad már?

Légiósok: Szabályos góltól fosztotta meg a bíró a magyar válogatott védő csapatát – videó
Elképesztő játékvezető hiba történt a francia másodosztály legutóbbi fordulójának, Le Havre-Lens (0-0) mérkőzésén.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Lisztes Krisztiánt kölcsönadná a nyáron az Eintracht Frankfurt
A német Fussballtransfers.com információi szerint a nyáron kölcsönadná Lisztes Krisztiánt az Eintracht Frankfurt, amely végleg nem engedné el a magyar támadót.

Győr
Miljan Krpic
Három évvel meghosszabbította az ETO FC Győr Miljan Krpic szerződését.

Légiósok
Gulácsi és Willi Orbán volt a téma
Az egyik szurkolói oldal szerint Gulácsi Péter akár távozhat az RB Leipzigtól, Willi Orbánt viszont semmi pénzért sem engednék el a klubtól.