La Liga: Majdnem ráfázott a gólparádéra a Real Madrid – videó

A Real Madrid hazai pályán 3-2-re legyőzte a Leventét a spanyol bajnokság negyedik fordulójában.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 14., szombat 16:31
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 14., szombat 16:31

A spanyol bajnokság negyedik fordulójában a Real Madrid hazai pályán fogadta a Levantét, amely már félóra alatt kétgólos előnyre tett szert Karim Benzema duplájának köszönhetően. A 40. percben Casemiro növelte a hazaiak előnyét, így 3-0-val mentek pihenni a felek.

A szünet után Zinédine Zidane sérülésektől tűzdelt csapata több helyzetet is kialakított, de gólt nem szerzett. Ellenben a Levante, amely a korábbi Real-játékos, Borja Mayoral találatával szépített (3-1) a 75. percben, majd Gonzalo Melero góljával izgalmassá vált az utolsó negyedóra.

Mivel több találat nem született, így maradt a 3-2-es végeredmény.