Komoly balhé lett egy Bundesliga-csapat bennmaradásából - videók

Többen megsérültek, több embert pedig letartóztattak a szombati Stuttgart-Köln német élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés előtt és után.
Dudás Gábor 2022. május 15., vasárnap 16:46
Többen megsérültek, több embert pedig letartóztattak a szombati Stuttgart-Köln német élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés előtt és után.
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 15., vasárnap 16:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A helyi rendőrség beszámolója szerint egy férfit azért vettek őrizetbe, mert palackokkal és pirotechnikai eszközökkel dobálta meg a rendőröket a meccs kezdése előtt. Egy embert azért szállítottak kórházba, mert egy másik szurkoló leütötte, és elveszítette az eszméletét.

Mint ismert, a Bundesliga utolsó fordulójában a VfB Stuttgart házigazdaként 2–1-re legyőzte az 1. FC Kölnt, ezzel osztályozó nélkül bennmaradt. A szurkolók örömükben a pályára özönlöttek a lefújás után. Néhányan pedig a kapufát is hazavitték... (MTI / csakfoci.hu)

Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz