Három héttel a Lokomotiva Zagreb ellen szerzett bombagólját követően Kleinheisler László a Slaven Belupo elleni hovát bajnokin is parádés találatot jegyzett.
A 2-2-re végződött vasárnapi találkozót utolsó gólját jegyző eszéki magyar válogatott középpályás több védőt is becsapott cseleivel, mielőtt kilőtte volna a bal felsőt a 71. percben.
Kleinheisler László csapata, az NK Osijek jelenleg egypontos előnnyel vezeti a horvát élvonal tabelláját a Dinamo Zagreb előtt, de a fővárosiak két meccsel kevesebbet játszottak.
Olvastad már?
"A Puskás-díjat akarja elhódítani" - a csapattárs szerint Kleinheisler nem tud "normális" gólt szerezni
A Lokomotiva Zagreb ellen bombagólt szerző Kleinheisler Lászlót csapattársa, Josip Vukovic méltatta.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.
KBSC
3 távozó
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Ferencsik Bálint és Kun Olivér fél évig az Ózd-Sajóvölgye csapatához távoznak kölcsönben. Boros Zsombor pedig végleg Mosonmagyaróvár színeiben folytatja.