Kínos: A Brighton háromszor mattolta a Manchester Unitedet - videó

Az angol labdarúgó-bajnokságban a Brighton egy félidő alatt hármat rúgott a Manchester Unitednek.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 19., vasárnap 19:01
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 19., vasárnap 19:01

Vasárnap játszották az angol bajnokság 2. fordulójának vasárnapi meccse hatalmas meglepetést hozott: a Manchester United ugyanis kikapott idegenben a Brightontól.

A találkozó első góljára a 25. percig kellett várni: egy baloldalról visszagurított labdát Glenn Murray továbbított a kapuba (1-0). Két perccel később Shane Duffy az MU védelmi hibáját kihasználva kétgólosra növelte a hazaiak előnyét (2-0). A 34. percben Romelu Lukaku szépíteni tudott, miután egy lecsorgó labdát csúsztatott a hálóba (2-1).

A 44. percben Pascal Groos büntetőből volt eredményes (3-1), majd a 3-2-es végeredményt Paul Pogba állította be, aki szintén 11-esből talált be a Brightonnak, s így a manchesteriek elszenvedték az első vereségüket a szezonban és visszacsúsztak a 10. helyre a tabellán.

Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.