Kifakadt a Honvéd edzője: Itt nem szabad a bírókról beszélni, de ez szégyen volt!

A Diósgyőr mindkét büntetőjét számon kérte a játékvezetőn Erik van der Meer.
Dudás Gábor 2017. október 22., vasárnap 18:18
A Diósgyőr mindkét büntetőjét számon kérte a játékvezetőn Erik van der Meer.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 22., vasárnap 18:18

TABELLA: Az NB I állása itt!

Miután csapata egy kései büntetővel kikapott a DVTK ellen, a Budapest Honvéd vezetőedzője, a holland Erik van der Meer rövid, de velős véleményt fogalmazott meg Szabó Zsolt játékvezető ténykedésével kapcsolatban.

Ehhez minden az is hozzájárult, hogy a "hazaiak" már a 78. percben is rúghattak egy tizenegyest, de akkor Ugrai próbálkozását Gróf kivédte. Ráadásul kispestiek Bobál kiállítása miatt tíz emberrel zárták a debreceni összecsapást.

A találkozó után így nyilatkozott a tréner az M4 Sportnak, amely a vitatott jeleneteket is megmutatta.

- Mindenki láthatta, mi történt 1-1 után, ez egy jó mérkőzés volt, hatalmas küzdelemmel, de azt hiszem, hogy a játékvezető ismét hibákat követett el. Az első büntető nem volt az, egyszerűen csak belefutottak a játékosomba, a másikra meg nem is mondok semmit. Errefelé nem szabad a játékvezetőkről beszélni, de úgy gondolom, ez ma szégyen volt – mondta van der Meer.

Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz