Két 11-es és Ramos panenkázása is kellett a Real fordításához - videó

A katalán Girona vezetni is tudott hazai pályán a Real Madrid ellen, de végül érvényesült a BL-címvédő nagyobb tudása a spanyol bajnokság 2. fordulójában. A fővárosiak két büntetővel fordítottak (Ramos pimasz megoldással egyenlített az első félidő végén), majd a sorozatban hatodik bajnokiján eredményes Bale és a francia Benzema is betalált, kialakítva a 4-1-es végeredményt.
Dudás Gábor 2018. augusztus 27., hétfő 8:31
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 27., hétfő 8:31

La Liga, 2. forduló, vasárnap:

Girona – Real Madrid 1-4 (Borja García 16., ill. Sergio Ramos 39. – 11-esből, Benzema 52., 80., – az elsőt 11-esből, Bale 59.)

Espanyol – Valencia 2-0 (Granero 62., B. Iglesias 68.)

Sevilla – Villarreal 0-0