A Liverpool hátrányból felállva nyert az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának keddi zárómérkőzésén és egy pontra csökkentette hátrányát az éllovas Manchester Cityvel szemben az utolsó játéknap előtt, így nyitott maradt a bajnoki cím sorsa.
Jürgen Klopp csapata a 13. percben került hátrányba a Southampton vendégeként, de még az első félidő közepén egyenlített, majd a fordulás után, a 67. percben Joel Matip megszerezte a győztes gólt.
A vasárnapi zárófordulóban a Liverpool a Wolverhampton Wanderersszel, a Manchester City pedig az Aston Villával mérkőzik meg. (MTI)
Premier League, 37. forduló:
Southampton - Liverpool 1-2 (Redmond 13., ill. Minamino 27., Matip 67.)
Olvastad már?
Veszélybe kerülhet a Chelsea következő szezonja, az új MU-edző Barcelonából igazolna - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Kisvárda
Magyar jelöltek
Révész Attila több hazai szakemberrel is tárgyal a vezetőedzői poszt kapcsán.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Klublegenda állt ki a Liverpool magyar klasszisa mellett, de a szerződése körül egyre nagyobb a kérdőjel.