Nem mindennapi jelenet játszódott le egy lengyel másodosztályú mérkőzésen, egy futballistát saját csapattársa megütéséért állítottak ki.
A lengyel másodosztályban megrendezett GKS Jastrzebie - Chojniczanka bajnokin Patryk Skorecki saját csapattársát ütötte meg dühében, nem is maradt el az azonnali piros lap.
Co tu się wydarzyło?! Czerwona kartka za... uderzenie kolegi! Widzieliście coś takiego? ??? pic.twitter.com/QmLStWzwnx
— Polsat Sport (@polsatsport) 2018. augusztus 11.
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.