Hihetetlen formában a ManCity: 20 meccs óta veretlenek Guardioláék - videó

Sorozatban a huszadik győzelmét aratta a Manchester City, amely az angol bajnokság 26. fordulójának nyitómérkőzésén 2-1-re nyert a vendég West Ham United ellen.
Csakfoci Admin 2021. február 27., szombat 15:22
Sorozatban a huszadik győzelmét aratta a Manchester City, amely az angol bajnokság 26. fordulójának nyitómérkőzésén 2-1-re nyert a vendég West Ham United ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 27., szombat 15:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Premier League, 26. forduló

Manchester City-West Ham 2-1 (Dias 30., Stones 68., ill. Antonio 43.)

A hazaiaknál ezúttal két hátvéd, a portugál Ruben Dias, illetve az angol John Stones volt eredményes. A West Hamből Michail Antonio talált be, ezzel december 15. óta, 629 perce ő az első vendég futballista, aki bajnoki mérkőzésen gólt szerzett az Etihad Stadionban.

Josep Guardiola csapatának minden sorozatot figyelembe véve ez volt egymás után a 27. veretlenül megvívott összecsapása.

A spanyol mester két mérföldkőhöz is elérkezett: a szombati volt edzői pályafutása 500. győzelme (FC Barcelona 179, Bayern München 121, Manchester City 200), míg a City kispadján a 273. mérkőzésén aratta 200. sikerét,

amivel megdöntötte José Mourinho gyorsasági rekordját: a portugál tréner 309 találkozó után jutott el idáig korábban a Chelsea-vel.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz