Fotó: sportbuzzer.de

Hihetetlen felvétel került elő: Weghorst két éve is ugyanolyan szabadrúgás-kombinációból lőtt gólt, mint a vb-n Argentínának - videó

A holland támadó egy 2020-as Bundesliga-mérkőzésen is ugyanúgy szerzett gólt, mint péntek este a 101. percben.
Nyikes Zoltán 2022. december 10., szombat 11:58
Fotó: sportbuzzer.de
A holland támadó egy 2020-as Bundesliga-mérkőzésen is ugyanúgy szerzett gólt, mint péntek este a 101. percben.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 10., szombat 11:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Hollandia-Argentína vb-negyeddöntő 101. percében ritkán látható szabadrúgás-kombinációval sikerült egyenlítenie és hosszabbításra mentenie a meccset Wout Weghorstnak.

A lefújást követően pedig előkerült egy videó a holland támadó múltjából, amiből kiderült, hogy nem ez volt az első alkalom, amikor hasonló szituációból szerzett gólt. A 30 éves játékos két évvel ezelőtt még a Wolfsburg játékosa volt, amikor a Bielefeld elleni Bundesliga-meccsen szintén beállt a sorfal mellé, ekkor Maximilian Arnold passza után fordult kapura és lőtt gólt.

Weghorst gólja az argentinok ellen

Weghorst gólja a Bielefeld ellen

Olvastad már?
Vb 2022: "Kétszer is megb...talak titeket"; Messi beszólt Van Gaalnak, a bírónak és a hollandok duplázójának is, Neymar befejezheti - a legforróbb pénteki sztorik
A pénteki játéknap folyamán mind a két negyeddöntő tizenegyespárbaj során dőlt el. Az alábbi cikkünkben összeszedtük a két drámai találkozóval kapcsolatos híreket, érdekességeket és visszhangokat.
Elolvasom
Átigazolások
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Elhagyhatja a Persepolist
Gera Dániel
Gera Dániel klubja már a magyar válogatott játékos jövőjét mérlegeli a posztján kialakult helyzet miatt.
Új szerzemény
Leon Myrtaj
Az NB I-ben 4. helyen végző DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy három évre szerződtette Leon Myrtajt.
Tovább az összes átigazoláshoz