Furcsa körülmények között kapott sárga lapot ZTE horvát játékosa, Matija Katanec az NB I hétvégi fordulójában.
A Puskás Akadémia elleni bajnoki (2-0) első félidejében egy ápolás után, engedély nélkül tért vissza a pályára a légiós, ezért Vad II István sárgát osztott ki neki.
A zalaiak azonban nem értették az ítéletet, mivel Katanec visszatérését engedélyezte néhány pillanattal korábban Szécsényi István negyedik bíró, mégis bűnhődnie kellett a bekknek.
Átigazolások
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.