Furcsa sárga lap az NB I-ben: Az egyik játékvezető engedte, amiért a másik büntetett - videó

Furcsa körülmények között kapott sárga lapot ZTE horvát játékosa, Matija Katanec az NB I hétvégi fordulójában.
Dudás Gábor 2020. június 8., hétfő 12:58
Furcsa körülmények között kapott sárga lapot ZTE horvát játékosa, Matija Katanec az NB I hétvégi fordulójában.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 8., hétfő 12:58

A Puskás Akadémia elleni bajnoki (2-0) első félidejében egy ápolás után, engedély nélkül tért vissza a pályára a légiós, ezért Vad II István sárgát osztott ki neki.

A zalaiak azonban nem értették az ítéletet, mivel Katanec visszatérését engedélyezte néhány pillanattal korábban Szécsényi István negyedik bíró, mégis bűnhődnie kellett a bekknek.

Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért  került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
Tovább az összes átigazoláshoz