Elek Ákos és Eppel Márton is kezdőként lépett pályára a Kairat Almaty-ban, amely 1-2 után, az utolsó 20 percben három gólt szerezve verte 4-2-re az Atirau együttesét a kazah élvonalban.
A magyar válogatott keretében is számításba vett Eppel Márton végig a pályán maradt, a címeres mezről ideiglenesen lemondó Elek Ákos az 59. percig játszott, ekkor állt be a helyére a 100. Kairat-meccsén az egyenlítő gólt szerző orosz Arshavin.
Саня Соколенко открывает счет в матче!#КайратАтырау 1:0 pic.twitter.com/C5OuL7UUtu
— ФК «Кайрат» (@fc_kairat) August 26, 2018
Андрюша сравнивает счет в матче!#КайратАтырау 2:2 pic.twitter.com/pkWRgtHwSK
— ФК «Кайрат» (@fc_kairat) August 26, 2018
И снова мы впереди, спасибо Андрею, который кстати проводит сегодня свой 100-й матч за "Кайрат"!#КайратАтырау 3:2 pic.twitter.com/cNC3ouhvdA
— ФК «Кайрат» (@fc_kairat) August 26, 2018
Вот так Эсеола поставил точку в матче!#КайратАтырау 4:2 pic.twitter.com/JYemdwYCpP
— ФК «Кайрат» (@fc_kairat) August 26, 2018
Átigazolások
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.
ZTE
Kölcsönadás
Kölcsönszerződéssel a szlovén élvonalbeli NK Nafta Lendava csapatánál tölti a 2026/27-es szezont Divaio Bobson.
Liverpool
Magyar kontingens
A 16 éves Farkas Erik szombaton csatlakozott az U21-es keret edzéséhez. Bátyja, a 19 éves Farkas Erik visszatérése is jó ütemben halad, 2-3 héten aláírhat - ő is az U21-esekhez kerülhet.