EL: Vezet a Vidi, Vinícius nagy sprintje is kellett Milanov fejesgóljához – videó

Az 50. percben megszerezte a vezetést a MOL Vidi FC a PAOK ellen az Európa Liga-csoportmérkőzésén. Vinícius bal oldalról középre ívelt, majd Milanov befejelte a Vidi vezető gólját (1-0).
Csakfoci Admin 2018. november 8., csütörtök 20:16
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 8., csütörtök 20:16
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)