A 38 évesen is a portugál válogatott vezérének bizonyuló és a Luxemburg elleni Eb-selejtezőn is duplázó Cristiano Ronaldo egy kellemetlenebb szituáció után kellett, hogy lemenjen a pályáról vasárnap.
Cristiano Ronaldo a 6-0-s portugál győzelemmel véget ért Eb-selejtező 57. percében meglehetősen látványos műeséssel próbálta elérni, hogy a mesterhármas is összejöjjön Luxemburg ellen, de a remélt szabadrúgás, 11-es elmaradt.
Sőt, az ötszörös aranylabdás csillag egy teljesen megérdemelt sárga lapot is kapott a nála mindössze két évvel idősebb román játékvezetőtől, Radu Petrescutól.
Hét perccel később pedig már a pályán sem volt, ekkor cserélte le a szövetségi kapitány, Roberto Martinez.
Portugália két mérkőzés után 100 százalékos teljesítménnyel vezeti a J-csoportot, megelőzve Szlovákiát, Boszniát, Izlandot, és két eddigi legyőzött ellenfelét, Luxemburgot és Liechtensteint is.
Olvastad már?
Conte 16 hónap után állást kereshet, megvan a City anti-Real terve Haaland ügyében - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.