Az Erling Haaland nélkül felálló norvég válogatott 1-1-es döntetlent játszott kedden Georgia vendégeként a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők második fordulójában.
A Manchester City sztárcsatára sérülés miatt nem állhatott csapata rendelkezésére az első két Eb-selejtezőn.
A norvégok a múlt heti nyitókörben 3-0-ra alulmaradtak a spanyolok vendégeként. (MTI)
Európa-bajnoki selejtezők, 2. forduló, kedd:
A-csoport:
Georgia - Norvégia 1-1 (Mikautadze 61., ill. Sörloth 15.)
Később:
Olvastad már?
Eb-selejtezők: 39 éve nem látott pofonba szaladtak bele a spanyolok, Modricék bevették Törökországot - videók
A spanyol válogatott kisebb meglepetésre 2-0-ra kikapott Skócia vendégeként kedden este a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők második fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.